TISKOVÁ KONFERENCE 3.12.2015

Ve čtvrtek 3.12.2015 proběhla v překrásných prostorách Francouzské restaurace ART NOUVEAU v Obecním domě, tisková konference k muzikálu Angelika.
Úvodního slova se zhostili, autor hudby Michal David, pan producent Oldřich Lichtenberg a režisér Libor Vaculík. Ti představili také umělce, kteří už v muzikálu Angelika hráli ale i ty, pro které bude účinkování v Angelice premiérou.
Divadlo Broadway připravuje na 18. února 2016 nejočekávanější návrat muzikálu Angelika - dle námětu historického románu Angelika od Anne Golon. Podmanivá hudba k muzikálu je z dílny úspěšného českého skladatele a zpěváka Michala Davida.
Producenti projektu Oldřich Lichtenberg a Michal David opět zvolili osvědčený tvůrčí tým, jako jsou libretista Lou Fanánek Hagen, režisérem projektu je dle režijní koncepce Jozefa Bednárika: Libor Vaculík, který je zároveň choreografem. Autorem scénografie je Šimon Caban. Nádherné kostýmy jsou z dílny kostýmního návrháře Romana Šolce.
V hlavních rolích se divákům představí oblíbení umělci, jakými bezesporu jsou Josef Vojtek, Marian Vojtko, Kamila Nývltová, Alžbeta Bartošová, Yvetta Blanarovičová, Radka Fišarová, Olga Lounová, Ali Amiri, Vilém Čok, Zdeněk Izer, Aleš Háma, Jan Kopečný, Josef Vágner, Bohouš Josef, Tomáš Trapl, Jakub Wehrenberg a mnoho dalších.
Celý tým zkouší již od pondělí 30. listopadu. Ptáte se proč tak brzy? Všichni totiž chtějí pro své diváky připravit nádherný a nezapomenutelný zážitek.

Mýdlový princ - muzikál
Copyright © Divadlo Broadway 2014 • Kontakt: info@divadlo-broadway.cz